Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleri ile Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından 11-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 3’üncü Sektör Zirvesi’nde Maramiro TV’ye konuşan Türk Telekom Siber Güvenlik Direktörü Mahmut Küçük, etkinliği değerlendirdi.

Mahmut Küçük, etkinliğe Türk Telekom olarak katılmaktan memnun olduklarını dile getirdi. Kalabalık bir ekip ile katıldıklarını sözlerine ekleyen Küçük, burada firmalarla birebir görüşmeler yaptıklarının altını çizdi.

Mahmut Küçük sözlerine şu şekilde devam etti: ‘’Bu toplantılar çok faydalı. Açıkçası hem Türk Telekom’un işbirlikleri ve ortaklıkları açısından çok faydalı hem de ürün geliştirme süreçlerinde kimin ne yaptığını bilme, tanımak ve onların ürün yol haritasını öğrenme noktasında çok önemli bu etkinlikler. Buna göre de belki yerli ürünlerin birbirleriyle nasıl entegre olacaklarıyla ilgili fikir edinip, kendilerini yönlendirme konusunda ciddi bir fırsat sunuyor bize. Aynı zamanda tabii ki ticari olarak, yeni işbirlikleriyle ürünlerin sunulması açısından güzel bir fırsat.’’

VİDEO: 055
BAŞLIK: Bu Etkinlikler Ciddi Fırsatları Beraberinde Getiriyor
KONUŞMACI: Mahmut Küçük – Türk Telekom Siber Güvenlik Direktörü