2021 Siber Güvenlik Haftası’nda konuşan Türk Telekom Siber Güvenlik Direktörü Mahmut Küçük, Maramiro TV’ye Siber Güvenlik Haftası’nı ve etkinliği değerlendirdi.

Mahmut Küçük, Siber Güvenlik Haftası’nın Türkiye’nin Siber Güvenlik Kümelenmesi’nin yürüttüğü, hem Dijital Dönüşüm Ofisi hem de Savunma Sanayii Başkanlığı’mızın koordinasyonunda sektörü bir araya getiren bir etkinlik olduğunu dile getirdi.

Mahmut Küçük konuşmasını şu şekilde sürdürdü: ‘’Bu etkinlik özellikle sektördeki yerli ve milli üreticilerin, hem global oyuncuların hem de entegratörlerin bir araya geldiği bir ortam. Sektörde yeni firmaların kendisini tanıtma imkanı bulduğu, değişik konuların konuşulduğu ve panellerin olduğu güzel bir hafta. Bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz Türk Telekom olarak etkinliğin ana sponsorları içerisindeyiz. Bu çalışmaları faydalı olduğunu düşünüyor ve destekliyoruz. Hem Türkiye’de siber güvenlikle ilgili gelişmelerin gündemde tutulması ve bunların konuşulduğu bir platform olması açısından çok faydalı görüyoruz.’’

VİDEO: 033
BAŞLIK: Etkinlik Siber Güvenlik Gelişmelerini Takip Etmemizi Sağlıyor
KONUŞMACI: Mahmut Küçük – Türk Telekom Siber Güvenlik Direktörü
RÖPORTAJ: Oğuz Eren Ege