Türkiye’nin önde gelen siber güvenlik uzmanlarını bir araya getirmeye hazırlanan Keepnet Siber Güvenlik Buluşması, 17 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak.

Siber güvenlik firması Keepnet tarafından düzenlenecek olan buluşmada, sektördeki profesyoneller en yeni trendler ve teknolojiler ile alakalı bilgi alışverişinde bulunma fırsatı yakalayacak. Etkinliğin mekan sponsorluğunu ise Experilabs üstlenecek.

Organizasyon 17 Mayıs saat 18:30’da Soğanlık Yeni, Pamukkale Sk. No:11, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye adresinde gerçekleştirilecek.

Programda sızma testi uzmanları, red team üyeleri, etik hackerlar ve sektörün lider isimleri siber güvenliğin bugün ve yarını ile alakalı fikir alışverişinde bulunacak ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Keepnet CEO’su Ozan Uçar, tecrübeli bir sızma testi uzmanı ve etik hacker olarak sohbete dahil olacak ve Keepnet’in Simülasyon modüllerinin sızma testlerinde nasıl kullanılacağına yönelik canlı bir gösterim yapacak.

Sürpriz hediyelerin verileceği bir çekiliş de yapılacak

Organizasyon, katılımcılara sektördeki diğer profesyonellerle tanışma imkanı ve ağ kurma şansı sunarken, potansiyel iş fırsatları yakalama şansına da sahip olacak. Ayrıca, etkinlikte katılımcılara sürpriz hediyelerin verileceği bir de çekiliş gerçekleştirilecek.

Keepnet Siber Güvenlik Buluşması, Türkiye’nin önde gelen kurumlarında sızma testi ekip lideri ve uzmanı olarak görev alan isimlerin yanında, kamu ve özel sektör temsilcilerinin de katılımı ile çoğalacak.

Etkinliğe katılmak için Keepnet’in internet adresinden kayıt olmaları gerekiyor. Etkinliğe katılım sınırlı olduğu için ilgililerin kayıt işlemlerini bir an önce tamamlamaları isteniyor.