Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleri ile Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından 11-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 3’üncü Sektör Zirvesi’nde Maramiro TV’ye konuşan Procenne Ürün Yöneticisi Mehmet Emin Koç, etkinliği değerlendirdi.

Mehmet Emin Koç, organizasyon olarak muhteşem olduğunu ifade etti. Koç, etkinliğin bütün paydaşların birbirleri ile görüşebilmesine olanak sağladığını dile getirdi.

Mehmet Emin Koç sözlerine şu şekilde devam etti: ‘’Yapmış olduğumuz işbirliği antlaşmaları ile bu etkinlikten döndüğümüzde elimizde çok fazla sorumluluk ve ödev olacak. Hepsi için çalışıp, her beraber bu ekosistemi oluşturup ilerletmeyi düşünüyoruz.’’

Mehmet Emin Koç, siber güvenlik stratejilerinden bahsetti. Koç, stratejilerinin karşı karşıya kaldığı tehdit ve risklere karşı ne kadar etkili olduğunu Maramiro’ya anlattı.

Mehmet Emin Koç sözlerini şu şekilde sonlandırdı: ‘’Siber güvenlik stratejimiz kısa vadeli değil uzun vadeli. Yapmış olduğumuz çalışmalarda ve stratejik planlamalarında biz hep daha iyiye ve rekabetçi piyasanın da rakip ürünlerin de daha önlerinde olmaya çabalıyoruz. Buradaki tehdit ve risk; rekabet ettiğimiz ürünler.’’

VİDEO: 053
BAŞLIK: Etkinlik Tüm Paydaşları Bir Araya Getirdi
KONUŞMACI: Mehmet Emin Koç – Procenne Ürün Yöneticisi