Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleri ile Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından 11-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 3’üncü Sektör Zirvesi’nde Maramiro TV’ye konuşan SwordSec Siber Güvenlik Teknolojileri CEO’su Seyfullah Kılıç, etkinliği değerlendirdi.

Seyfullah Kılıç, bu zirvenin 3’cü kez düzenlendiğini belirtti ve kendilerinin Ankara’da olmalarına rağmen görüşemedikleri firmalarla bu zirvede görüştüklerini vurguladı.

Seyfullah Kılıç, “Bu açıdan çok iyi bir çalışma. Entegre ve satış konularında gerçekten birebir, nokta atışı olan ve temas edebileceğimiz kişileri bu etkinlikte bulabiliyoruz.” şeklinde konuştu.

Ayrıca Seyfullah Kılıç, siber güvenlik stratejilerinden bahsetti. Kılıç, stratejilerinin karşı karşıya kaldığı tehdit ve risklere karşı ne kadar etkili olduğunu Maramiro’ya anlattı.

Seyfullah Kılıç sözlerini şu şekilde noktaladı: “Geliştirdiğimiz ürün aslında zafiyetlere odaklanıyor. Başlıca bütün Türkiye’deki şirketler, kamu kurumları ve dünyadaki şirketler olmak üzere en büyük tehdit dışarıdan gelen tehdit diyebiliriz. Stratejimizin, geliştirdiğimiz ürünün dışarıdan gelen saldırılardan ve güvenlik açıklarından bizleri koruması olduğunu söyleyebilirim.”

VİDEO: 046
BAŞLIK: Zirve Konunun Uzmanlarını Bir Araya Getiriyor
KONUŞMACI: Seyfullah Kılıç – SwordSec Siber Güvenlik Teknolojileri CEO’su